Produkt polski


Pomysł Kominów Sportowych. 

"Pomysł Kominów Sportowych narodził się podczas podróży rowerowej po Skandynawii w 2017 roku. W trakcie rowerowej przygody byliśmy często pytani o narodowość, a następnie sympatycznie przyjmowani. Na informację o tym, że pochodzimy z Polski wybrzmiewał okrzyk: "O Poland!" Stąd rozwinięcie skrótu marki Kominów Sportowych "OP!" - O Polska! Dumni ze swojej narodowości postanowiliśmy stworzyć niezbędny  dla nas element eskapad rowerowych i nie tylko. Tak narodził się pomysł Kominów Sportowych z niewielkim symbolem Polski. Pomysł okazał się pozytywnie odebrany przez najbliższych, którzy pytali gdzie można zakupić produkt." 


Misja pomysłodawców:

Misją pomysłodawców Kominów Sportowych jest budowanie tożsamości narodowej podczas podróży, uprawiania rozmaitych form rekreacji, sportów czy też zwykłych, spokojnych wypraw. Naszą ideą jest promowanie Polskości w kraju, jak i poza jej granicami, przywołanie istotnych dla naszego społeczeństwa wartości przy pomocy Symbolu Narodowego jakim jest Flaga. 


Produkt polski. 

W związku z tym, stawiając na najwyższą jakość Kominów Sportowych, Produkt w całości wykonany został w Polsce. Kominy Sportowe zostały wykonane z połączenia w 70% z wysokiej jakości bawełny i 30% elastanu. Kominy Sportowe sygnowane są niewielkim Symbolem Flagi Polski. Znakowanie zostało wykonane za pomocą haftu.  Kominy sportowe dostępne są w dwóch kolorach: białym i czarnym