Nie daj się pogodzie, idź na trening!

komin sportowy

7 w 1 - multifunkcjonalny

Komin sportowy OP! w zależności od potrzeb może w jednej chwili ewoluować ze zwykłej bandamki w apaszkę, czapkę, kominiarkę czy też opaskę. Nasze produkty znajdują swoich odbiorców wsród biegaczy, rowerzystów, streetworkerów, kajakarzy, żeglarzy i wszystkich tych, którzy lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.


Uniwersalny

Produkty marki OP! występują w dwóch kolorach: czarnym i białym. Jednolita, elegancka kolorystyka sprawia, że po kominy sięgają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Doskonale dobrany materiał poddaje się i dopasowuje do każdego obwodu głowy.


Na każdą pogodę i... niepogodę

Zimny przeszywający wiatr czy też szczypiący mróz nie będzie odtąd przeszkodzą w uprawianiu regularnego sportu. Wykonane z przyjaznego materiału i bezpieczne dla zdrowia kominy sportowe stanowią źródło ochrony przed niesprzyjającymi warunkami atmosefrycznymi. W wilgotny dzień, dzięki higroskopijnym właściwościom odprowadza pot, a skóra oddycha. W mroźny poranek nasunięty na usta i nos osłania od zaciągania bezpośrednio do płuc zimnego powietrza i zapobiega poważnym chorobom układu oddechowego. Chroni przed odmrożenim skóry policzków w bardzo mroźny dzień.

Dołącz do nas, kup teraz

Komin sportowy - czarny

Komin sportowy - czarny

Multi funkcjonalny komin sportowy idealny na piesze wędrówki, rowerowe wyprawy czy górskie wyc..

19,99 zł

Komin sportowy - biały

Komin sportowy - biały

Multi funkcjonalny komin sportowy idealny na piesze wędrówki, rowerowe wyprawy czy górskie wyci..

19,99 zł